fbpx
Strona głównaPolecaneJacek Jaworek ciągle nieodnaleziony. Policja przypomina o nagrodzie

Jacek Jaworek ciągle nieodnaleziony. Policja przypomina o nagrodzie

Jacek Jaworek ciągle nieodnaleziony. Policja przypomina o nagrodzie. 20 tysięcy złotych czeka na osobę, która pomoże odnaleźć mężczyznę żywego lub martwego.

Nagrodę za odnalezienie Jacak Jaworka lub wskazania miejsca, gdzie znajdują się jego zwłoki (policja bierze pod uwagę, że mężczyzna po dokonaniu zabójstwa odebrał sobie życie), wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach.

Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym w związku z podejrzeniem dokonania potrójnego zabójstwa we wsi Borowce niedaleko Dąbrowy Zielonej Osoba, która posiada wiadomości na jego temat, proszona jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306 oraz Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112.
Policja gwarantuje anonimowość.

Zbrodnia, o dokonanie której podejrzewany jest 52-letni Jacek Jaworek miała miejsce nocą z 9 na 10 lipca. W domu w miejscowości Borowce zginęło 44-letnie małżeństwo i ich 17-letni syn. O zabójstwo podejrzewany jest właśnie Jacek Jaworek, brat zamordowanego 44-latka. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną tragedii był spór rodzinny a tle finansowym.
W chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Po zdarzeniu poszukiwany mężczyzna mógł się przebrać.

Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów. Policja przypomina, że poszukiwany może posiadać broń palną. Uwaga, za ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -