Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na kolejną edycję projektu ” Inteligencja Finansowa”

0
452

19.11.2019r. w godzinach 10:00-15:00 na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej przy al. Armii Krajowej 19 w sali 107z odbędzie się kolejna edycja projektu ,,Inteligencja Finansowa” organizowana przez Studenckie Forum Business Centre Club w Częstochowie.

„Inteligencja Finansowa” jest projektem, którego celem jest konfrontacja teorii z praktyką m.in. z zakresu finansów, zarządzania i nieruchomości. Tegoroczną edycję uświetnią prelekcje i warsztaty znamienitych gości. Prelekcję z zakresu bankowości zaprezentuje Dyrektor oddziału mBanku w Częstochowie Krzysztof Trepka. Pierwszy warsztat z zakresu inwestowania na giełdzie poprowadzi Łukasz Fijołek – zawodowy trader z Fibonacci Team School. Natomiast ostatnim punktem Festiwalu będą warsztaty, przeprowadzone przez doradcę w Projekcie Google Internetowe Rewolucje Ewę Wójcik, która poruszy ostatnio bardzo popularny temat sprzedaży za granicę za pomocą Internetu.

Organizatorzy na wydarzenie zapraszają nie tylko studentów, ale każdego kto chce pogłębić swoją wiedzę na tematy objęte zakresem Festiwalu. Udział w całym wydarzeniu jest bezpłatny, natomiast obowiązują zapisy. Pozostałe informacje można znaleźć na fanpage’u Studenckie Forum Business Centre Club Region Częstochowa na facebooku. https://www.facebook.com/SFCzestochowaBCC/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here