II edycja konkursu pt. “Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie śląskim”

0
466
fot. pixabay

Jeśli jesteś entuzjastą wycieczek rowerowych to konkurs idealny dla Ciebie.

Może masz swoje ulubione trasy w które wybierasz się podczas weekendu lub urlopu, a może jeździsz na rowerze do pracy czy szkoły? Jeśli na jedno choć odpowiedziałeś tak to weź udział w tym konkursie i podziel się swą ulubioną trasą rowerową!

Jest to już druga edycja konkursu rowerowego, który orgaznizowany jest przez transportowy Clicktrans. Wyniki z pierwszej edycji można zobaczyć TUTAJ. Sytuacja związana z pandemią wielu z Was zachęciła do odkrywania najbliższej okolicy oraz poznawania uroków własnego regionu zamiast dalekich krajów. Podziel się swoją ulubioną trasą rowerową odkrytą w swoim regionie, być może dzięki Tobie inni też zobaczą piękno swojego regionu.

Nagrody są następujące:
I miejsce: 500 zł
II miejsce: 300 zł
III miejsce: 200 zł

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy województwa śląskiego, a jak wziąć udział? A mianowicie:
– Należy stworzyć pracę na temat “Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie śląskim” i dołączyć do niej zdjęcie lub wideo własnego autorstwa.
– Prezentowana trasa powinna znajdować się w województwie śląskim, ale nie musi to być oficjalnie wyznaczona szlakiem rowerowym droga,
– Należy przesłać pracę razem z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: [email protected],
– Oceniana nie jest sama trasa, ale także atrakcyjność jej przedstawienia.

II edycja konkursu pt. "Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie śląskim" 1
fot. UG w Herbach


Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie TUTAJ.

Zgłoszenia można wysyłać do 26 listopada. Wyniki zostaną ogłoszone 30 listopada na stronie konkursu, a zwycięskie prace zostaną opublikowane TUTAJ.

K KIK