fbpx
Strona głównaPolecaneHurtownia DOM-BUD, na terenie której wczoraj wieczorem doszło do pożaru działa i...

Hurtownia DOM-BUD, na terenie której wczoraj wieczorem doszło do pożaru działa i dziękuje za pomoc i okazane zainteresowanie

Wczorajszy pożar w hurtowni materiałów budowlanych DOM-BUD, w Częstochowie wzbudził duże zainteresowanie mediów, a także samych mieszkańców miasta. Z ogniem walczyło w sumie 20 zastępów straży pożarnej.

Bardzo groźnie wyglądające zdarzenie spowodowało, że wiele osób zaniepokoiło się zarówno o losy firmy, jak i pracujących tam osób. Aby ich uspokoić, hurtownia wydała oświadczenie, w którym czytamy, że firma ma się dobrze i prowadzi normalną działalność w pełnym wymiarze godzin i z pełną ofertą towarową.

– Sytuacja jest całkowicie opanowana – czytamy w komunikacie wydanym przez właścicieli firmy. – Na szczęście, mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, zniszczenia nie są poważne. Dla nas jedna najważniejsze jest to, że w pożarze nikt
nie ucierpiał. Pragniemy więc uspokoić i zapewnić naszych Klientów i Kontrahentów, że hurtownia materiałów budowlanych DOMBUD Częstochowa funkcjonuje bez zmian i oferuje swoje produkty i usługi w pełnym wymiarze.

Firma złożyła podziękowania Straż Pożarnej za profesjonalną i szybką akcję, dzięki której udało się opanować ogień i zminimalizować straty.

(fot. mat. dombud.czest.pl)

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here