1 lipca juniorzy Hemarpol Norwid Częstochowa i AZS 2020 Eco Team Stoelzle Częstochowa rozpoczynają finał Mistrzostw Polski

0
261

Od 1 do 5 lipca w Dębicy na Podkarpaciu trwać będzie turniej finałowy mistrzostw Polski juniorów. Na medale Mistrzostw Polski mają szansę dwa częstochowskie kluby: Hemarpol Norwid Częstochowa oraz AZS 2020 Eco Team Stoelzle Częstochowa.

Zmagania w Dębicy rozpoczynają się w środę. Częstochowskie drużyny znalazły się w tej samej grupie. Za rywali będą mieć AZS UMW Olsztyn oraz Trefla Gdańsk. W drugiej grupie zagrają: UMKS MOS Wola Warszawa, Skra Bełchatów, Jastrzębski Węgiel oraz AKS V LO Rzeszów.

W środę juniorzy Norwida zmierza się z rówieśnikami z Olsztyna, a siatkarze Eco Team Stoelzle Częstochowa z Treflem Gdańsk. W czwartek Norwid zagra z treflem, a AZS 2020 z AZS-em Olsztyn. W piątek, w ostatnim meczu grupowym częstochowscy juniorzy będą grać ze sobą.

Po dwie najlepsze drużyny awansują do sobotnich półfinałów, a drużyny z miejsc 3. i 4 będą grać o pozycję 5.-8. w turnieju. Na niedziele zaplanowane są mecze o medale i miejsca 5. i 7.

Kibice siatkówki z Częstochowy liczą, że częstochowscy juniorzy zdobędą medale i beda na podium mistrzostw Polski.

Foto: AZS 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here