W Mstowie odbył się halowy turniej o Puchar Prezesa ŚZPN

W hali sportowej w Mstowie 16 stycznia 2021 roku odbyły się trzy turnieje eliminacyjne w kategorii U-11 dzieci z rocznika 2010 i młodszych. Zawody odbyły się w ramach halowego turnieju Interhall o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

W Mstowie odbył się halowy turniej o Puchar Prezesa ŚZPN 2

Zainteresowanie rozgrywkami było bardzo duże. W turniejach wzięło udział 15 zespołów, które rozdzielono na III turnieje eliminacyjne:

• KS Stradom Częstochowa.

W I turnieju eliminacyjnym pierwsze miejsce przypadło GLKS Gminie Kłomnice, drugie miejsce zajął Płomień Częstochowa.

W II turnieju eliminacyjnym zwycięską drużyną z lepszym bilansem bramkowym okazał się UKS Ajaks Częstochowa. Zaraz za nimi uplasowała się KS Skra Częstochowa.

W III turnieju eliminacyjnym w bezpośrednim pojedynku na zakończenie turnieju Sokół Wręczyca Wielka pokonał Lot Konopiska 2:1 i dzięki temu zajął pierwsze miejsce w końcowym rozrachunku.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a czołowe zespoły – statuetki.