Gwiazdy zagrają charytatywnie w sobotę

0
200

Już jutro w Hali Sportowej Częstochowa gwiazdy sportu i estrady zagrają z Kubą Błaszczykowskim już po raz czwarty. Biletem wstępu na imprezę jest jak zwykle cegiełka Fundacji „Ludzki Gest” Jakuba Błaszczykowskiego.

O Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy w charytatywnym turnieju piłkarskim rywalizować będą m.in. Agnieszka Radwańska, Anita Włodarczyk, Joanna Jędrzejczyk, Anna Wyszkoni, Bartosz Zmarzlik, Piotr Gacek, Paweł Małaszyński, Łukasz Piszczek, Piotr Małachowski, Artur Siódmiak, Paweł Brożek i Kajetan Kajetanowicz.

W muzycznej części wydarzenia wystąpią z kolei gwiazdy polskiej sceny hip-hopowej: KeaN, FEJZ, POKAHONTAZ, JEDEN OSIEM L, PLAN BE, OSTRY/Bezimienni i O.S.T.R. Jak co roku całkowity dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przeznaczony na wsparcie chorych i niepełnosprawnych dzieci, podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”.
Sobotnia impreza składa się z dwóch części. W pierwszej rozgrywany będzie turniej piłkarski, w którym rywalizują drużyny złożone z przyjaciół Kuby Błaszczykowskiego. W drugiej na scenę wejdą artyści polskiej sceny hiphopowej.

Z myślą o uczestnikach imprezy, Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne wydłużą oraz wzmocnią komunikację na liniach przy hali, aby zapewnić widzom bezpieczny i wygodny powrót do domów.

Do wejścia na „Świąteczne Granie z Kubą 2019” uprawniają zakupione wcześniej cegiełki, które są odpowiednikami biletów (obowiązują osoby powyżej 7. roku życia). Cegiełki można kupić online poprzez portal: www.kulturairozrywka.pl oraz facebook.com/FundacjaLudzkiGest, a także w częstochowskich lokalach: Pub Stacherczak, Cosmo i Klub Tori. Cegiełki można też kupić dokonując przelewu na konto Fundacji „Ludzki Gest” nr: 43 1750 0012 0000 0000 2862 7424. W tytule przelewu należy napisać: CEGIEŁKA MECZ+KONCERT lub CEGIEŁKA TYLKO KONCERT, liczbę zamówionych biletów-cegiełek, telefon kontaktowy oraz imię i nazwisko osoby odbierającej cegiełki w dniu imprezy. Cegiełki zakupione w ten sposób będzie można odebrać po okazaniu potwierdzenia przelewu.

Ceny cegiełki: turniej piłkarski + koncert – 40 zł; sam koncert (możliwość wejścia po godz. 20:30) – także 40 zł.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek na wydarzenie przekazywany jest na potrzeby podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”, która pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom poprzez finansowanie ich leczenia i zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Fundacja pomaga także w realizacji marzeń dzieci i młodzieży będących w trudnej sytuacji materialnej.

(Źródło: Fundacja „Ludzki Gest”)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here