fbpx
Polontex - wietrzenie magazynów 2022
.td-header-rec-wrap{ width: 100%; min-height: 130px; }
Strona głównaKultura i rozrywka"Gwiazdka z Maestro" w częstochowskim kinie "Iluzja". Na ekranie Andre Rieu

“Gwiazdka z Maestro” w częstochowskim kinie “Iluzja”. Na ekranie Andre Rieu

Częstochowskie Kino Studyjne “Iluzja” zaprasza na pokazy “Gwiazdka z maestro Andre Rieu”. Zaplanowano je 3, 4, 5 i 26 grudnia.

Na kinowe pokazy koncertu “Gwiazdka z maestro Andre Rieu” Ośrodek Kultury Filmowej – Kino Studyjne “Iluzja” (Al. NMP 64) zaprasza 3, 4, 5 i 26 grudnia.

-Na tę premierę wszyscy długo czekaliśmy. Maestro nagrał to show podczas serii gwiazdkowych koncertów na żywo w 2019 roku i chciał je pokazać widzom kinowym na Gwiazdkę 2020 roku. Pandemia jednak pokrzyżowała te plany. Na szczęście jednak wróciliśmy do kin i w końcu możemy wspólnie obejrzeć tę długo wyczekiwaną premierę. Częstochowianie kochają Andre Rieu – co potwierdziła świetna frekwencja na poprzednich jego kinowych koncertach- więc od razu zaplanowaliśmy cztery pokazy – zaznacza Małgorzata Stasikowska-Lis z OKF-u.

"Gwiazdka z Maestro" w częstochowskim kinie "Iluzja". Na ekranie Andre Rieu 1
„Gwiazdka z maestro Andre Rieu” (fot. OKF)

Tym razem André Rieu i jego Orkiestra Johanna Straussa przygotowali dla widzów przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show. Maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu zabrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne bożonarodzeniowo-noworoczne przeboje. „Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

"Gwiazdka z Maestro" w częstochowskim kinie "Iluzja". Na ekranie Andre Rieu 2
„Gwiazdka z maestro Andre Rieu” (fot. OKF)

-Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów – mówił o premierowym koncercie maestro Rieu.

Pierwszy pokaz zaplanowano na piątek, 3 grudnia na godz. 20. Dzień później koncert będzie można obejrzeć o godz. 15, a w niedzielę, 5 grudnia o godz. 17.30. Również o godz. 17.30 wyświetlony zostanie pokaz, który “Iluzja” organizuje 26 grudnia.

Koncert “Gwiazdka z maestro Andre Rieu” prezentowany będzie z polskimi napisami. Seans trwa 145 minut (w tym przewidziano jedną przerwę). Bilety normalne kosztują 35 zł, ulgowe – 30 zł. Szczegóły: www.okf.czest.pl.

ZS

Rekrutacja Politechnika Śląska
WSPS
- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -
Rekrutacja Politechnika Śląska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here