fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaPolecaneGruzin Luka Gagnidze z Rakowa przygotowywał już w restauracji Tbilisi Smaki Gruzji...

Gruzin Luka Gagnidze z Rakowa przygotowywał już w restauracji Tbilisi Smaki Gruzji pyszne chaczapuri

Działacze Rakowa widząc szansę na Mistrzostwo Polski stale pracują nad wzmocnieniem składu! Raków pozyskał Gruzina Lukę Gagnidze i interesuje się Ukraińcem Vladyslavem Kochergin.

O młodym Gruzinie informowaliśmy już w piątek w południe! Ma 19 lat i gra jako środkowy pomocnik. To utalentowany piłkarz. Ostatnio występował w rosyjskiej lidze. Jest zawodnikiem rosyjskiego Uralu Jekaterynburg. W Uralu rozegrał 13 meczów.

Gagnidze można było zobaczyć w piątek w restauracji Tbilisi Smaki Gruzji, gdzie wspólnie z „ekipą” Rakowa odwiedził jej właściciela, który jest sponsorem Rakowa i należy do Klubu Biznesu Rakowa. Piekarnia Tbilisi Smaki Gruzji mieści się w DH Seka w Al. NMP 12. Gagnidze spróbował swych sił przy przygotowywaniu gruzińskich specjałów i zrobił chaczapuri i szoti.

Gagnidze to kolejny piłkarz z Gruzji, którym interesuje się trener Marek Papszun. W Rakowie gra już jego rodak Walerian Gwilia.

Gagnidze to nie jedyny piłkarz, którym interesuje się Raków. Tak jak już informowaliśmy, Raków jest blisko ogłoszenia pozyskania Ukraińca Vladyslava Kochergin. Klub czeka na wyniki testów. Piłkarz ten występował w Ukraińskiej Zorii Ługańsk, ale z powodu wojny na Ukrainie rozwiązał kontrakt z klubem z powodu zawieszenia rozgrywek. Kochergin to 25-letni pomocnik, który jest jednym z liderów Zorii Ługańsk. Ma 178 centymetrów wzrostu i gra na prawej pomocy. Był reprezentantem młodzieżowych reprezentacji Ukrainy, a także ma za sobą powołanie do narodowej reprezentacji.

MR-K, AK, foto: AK

Gruzin Luka Gagnidze z Rakowa przygotowywał już w restauracji Tbilisi Smaki Gruzji pyszne chaczapuri 1
Gruzin Luka Gagnidze z Rakowa przygotowywał już w restauracji Tbilisi Smaki Gruzji pyszne chaczapuri 2
Gruzin Luka Gagnidze z Rakowa przygotowywał już w restauracji Tbilisi Smaki Gruzji pyszne chaczapuri 3
Gruzin Luka Gagnidze z Rakowa przygotowywał już w restauracji Tbilisi Smaki Gruzji pyszne chaczapuri 4
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -