Dwóch zagranicznych zawodników Eltrox Włókniarza w sobotnim finale Grand Prix w Pradze. Ale na podium tylko Doyle. Wygrał Polak Bartosz Zmarzlik!

0
173

Fredrik Lindgren i Jason Doyle z Eltrox Włókniarz Częstochowa miel szansę na wygranie 6. rundy Grand Prix w czeskiej Pradze. Wygrał Polak Bartosz Zmarzlik. Drugi był Tai Woffinden, trzeci Jason Doyle, a czwarty Fredrik Lindgren.

Eltrox Włókniarz Częstochowa ponownie miał w 6. rundzie Grand Prix trzech reprezentantów, którzy walczyli o zwycięstwo. Fredrik Lindgren, Jason Doyle i Leon Madsen znaleźli się w czołowej ósemce, która walczyła w półfinałach.

W pierwszym półfinale przepadł Leon Madsen, który przyjechał do mety za plecami Bartosza Zmarzlika i Jasona Doyla. W drugim półfinale wygrał Lnidgren przed Woffindenem i Vaculikiem oraz Sajfutdinowem. Stawkę finalistów uzupełnili: Zmarzlik, Doyle, Lindgren i Woffinden. W wielkim finale było sporo emocji i powtarzanych startów. Ostatecznie wygrał Polak Bartosz Zmarzlik. Drugi był Tai Woffinden, trzeci Jason Doyle, a czwarty Fredrik Lindgren.

Foto: Gazeta Regionalna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here