W olsztyńskim GOSiR wymieniają stare oświetlenie na nowe LED-owe

0
890

W ostatnim czasie w Olsztynie na terenie obiektów GOSiR odbyły się prace związane z wymianą starego oświetlenia na nowe z oprawą LED. Nowe oświetlenie pojawiło się na parkingu przed Halą Sportową oraz na kompleksie boisk „ORLIK”.

W olsztyńskim GOSiR wymieniają stare oświetlenie na nowe LED-owe 1
Fot: Gmina Olsztyn

Dzięki zakończonym pracom związanym z remontem starego oświetlenia, nowe oszczędne z oprawą LED pojawiło się na parkingu przy Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Trzy maszty z oprawami LED doświetlają teraz teren przed budynkiem. Wartość inwestycji wyniosła prawie 30 tys. złotych.

Nowe oświetlenie z oprawami LED pojawiło się także na kompleksie boisk „ORLIK”. Za kwotę blisko 42 tys. złotych zostało wymienione stare oświetlenie na nowoczesne naświetlacze LED.

„Istotnym aspektem zmian jest oczywiście oszczędność w zużyciu energii elektrycznej. Jednak mam nadzieję również, że obie te inwestycje znacząco poprawią warunki korzystania z obiektów sportowych, jak i wpłyną na bezpieczeństwo poruszania się na terenie GOSiR” – mówi Edyta Czajkowska, Dyrektor GOSiR w Olsztynie.

[post_gallery]

Fot: Gmina Olsztyn