fbpx

Giełda Minerałów, Biżuterii i skamieniałości – już w najbliższy weekend w Hali Sportowej Częstochowa

W najbliższy weekend (26 i 27 listopada) w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości.

Drogocenne kamienie i minerały oprawione w pierścionki, kolczyki, bransolety i sznury korali będzie można podziwiać i kupić podczas najbliższej Giełdy Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości, która odbędzie się 26–27 listopada przy ul. Żużlowej 4, od godz. 10 do 18.

Giełda będzie okazją do kupienia eleganckiego i wartościowego świątecznego prezentu oraz zdobyć wiedzę na temat minerałów i szlachetnych darów natury wydobytych z wnętrza ziemi.

– Giełda przyciąga zarówno znawców i miłośników minerałów, jak i entuzjastów ceniących urok wyjątkowej biżuterii. To okazja, by spotkać kolekcjonerów, rzemieślników, artystów i jubilerów z kraju czy zagranicy, z którymi można porozmawiać i zgłębić wiedzę na temat ich kolekcji, a także zobaczyć okazałe, jedyne w swoim rodzaju minerały i kamienie szlachetne. Wystawcy zaprezentują też skamieniałości, meteoryty, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne, rękodzieło artystyczne, oryginalne wyroby jubilerskie i unikatowe ozdoby – mówią organizatorzy wydarzenia.

Bilety na giełdę kosztują 10 i 15 zł. Dzieci do 5. roku życia wchodzą bezpłatnie. Giełda została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy. Więcej informacji na temat giełdy można znaleźć na tej stronie.

giełda minerałów
źródło: geoexpo

LN/UM Częstochowy