fbpx
Strona głównaWiadomościGaleria Jurajska zaprasza na mikołajkowe atrakcje

Galeria Jurajska zaprasza na mikołajkowe atrakcje

Atrakcje mikołajkowe przygotowała już tradycyjnie Galeria Jurajska. Każdy, kto 4 i 6 grudnia odwiedzi centrum handlowe, spotka się z prawdziwym św. Mikołajem.

W Galerii Jurajskiej panuje świąteczny klimat. Oczekiwany przybysz z dalekiej Laponii po długiej podróży saniami rozsiadł się już na wygodnym tronie, wręcza słodkości najmłodszym, a także Dyplomy Grzecznego Dziecka. Mikołajowi będzie można także przekazać listę życzeń, oczywiście, jeśli oczywiście było się… grzecznym.

Na spotkanie z Mikołajem i jego drużyną Galeria Jurajska zaprasza 4 i 6 grudnia od godz. 12 do 19. Wstęp jest wolny.

Ale to nie jedyna atrakcja, za sprawą której centrum handlowe nastraja się na nadchodzące wielkimi krokami święta. Do 10 grudnia mieści się tam pokój zagadek „Tajemnice św. Mikołaja”.

Galeria Jurajska zaprasza na mikołajkowe atrakcje 1
fot. Galeria Jurajska

Pod okiem opiekuna najmłodsi będą mogli do niego wejść i rozwiązać sekrety św. Mikołaja, wybierając jednocześnie spośród dwóch dostępnych scenariuszy zabawy. Każdy ze scenariuszy ma inny poziom trudności – dla dzieci przygotowano łatwiejszą wersję, dla dorosłych znacznie bardziej złożoną. Zadaniem uczestnika zabawy jest rozwiązanie zagadek w 20 minut, dzięki którym będzie można wyjść z zamkniętego pokoju.

Każde dziecko, które rozwiąże przygotowane zagadki, otrzyma od Mikołaja specjalny prezent. Dobra zabawa i emocje gwarantowane! Pokój dostępny będzie od godz. 10 do 20. Szczegóły: www.galeriajurajska.pl.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -