Frytka Off dopiero w przyszłym roku

0
204

Władze Częstochowy podjęły decyzję o przeniesieniu na przyszły rok niezwykle popularnej nie tylko wśród częstochowian imprezy muzycznej Festiwal Frytka OFF-jazd. Z oczywistych względów w tym roku bawić się na “Frytce” nie możemy, nadal bowiem obowiązuje zakaz organizowania imprez masowych, który z powodu stanu epidemicznego nieprędko będzie zniesiony.


To kolejna duża impreza muzyczna w Częstochowie, która została z powodu epidemii koronawirusa odwołana. Wcześnie z organizacji Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Hot Jazz Spring zrezygnowała Filharmonia Częstochowska i drugi organizator przeglądu — Polskie Stowarzyszenie Jazzu Tradycyjnego.

Jak zapowiada miasto, Festiwal Frytka Off ma wrócić do kalendarza częstochowskich wydarzeń artystycznych w przyszłym roku. Ma to być wielkie wydarzenie nie tylko z powodu rocznej przerwy, ale także przypadającego na 2021 jubileuszu 10-lecia festiwalu.


Na przyszły rok przełożono także Festiwal Jazzu Tradycyjnego Hot Jazz Spring. Wiosenne jazzowe granie zaplanowano na 11-13 czerwca 2021.


Organizatorzy obu imprez muzycznych liczą na zrozumienie widzów i zapraszają za rok, zapowiadając niesamowite przeżycia muzyczne i artystyczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here