fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeForum „Science 2 Business” i Targi Expo na Politechnice Częstochowskiej

Forum „Science 2 Business” i Targi Expo na Politechnice Częstochowskiej

Politechnika Częstochowska i Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS zaprosili mieszkańców na konferencję „Science 2 Business”, będącą kontynuacją cyklu „Smart City”.

Konferencja Naukowa „Science 2 Businnes” zagościła w auli i na dziedzińcu Politechniki Częstochowskiej. To kontynuacja cyklu „Smart City”, który przez kilka poprzednich lat organizowany był wraz z ZGM TBS w Częstochowie.

Tematem tegorocznego spotkania, które odbywało się w dniach 24-26 maja było „Inteligentne, Zielone Miasto, Świadomość Ekologiczna Mieszkańców”. Dodatkową atrakcją były Targi EXPO, Wystawa Pojazdów Ekologicznych „EKO MOTO” oraz Wystawa Odnawialnych Źródeł Energii, która odbyła się po raz pierwszy. Warsztaty i wykłady skupiły się wokół innowacji ekologicznych i świadomości ekologicznej mieszkańców. Targi Expo stały się okazją do prezentacji najnowszych technologii budowlanych, które przedstawili wiodący przedstawiciele branży i ich zastosowania w nowoczesnym zarządzaniu nieruchomościami. Na wystawie pojazdów ekologicznych „Eko Moto”, pokazano najnowsze modele samochodów elektrycznych.

Patronat nad konferencją Smart City objęli: prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk oraz JM prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV