Przedświąteczna wygrana siatkarzy Forma AZS w 1 lidze śląskiej!

Przedświąteczny weekend był udany dla siatkarzy Forma AZS Częstochowa i Hemarpol Norwid Częstochowa, którzy w 1 lidze śląskiej wygrali w sobotę swoje mecze

Forma AZS Częstochowa kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Podopieczni trenera Roberta Szczerbaniuka w sobotę jechali do Raciborza po pewne 3 punkty. I zdanie wykonali. Forma AZS co prawda przegrała 1 seta, ale w trzech kolejnych częstochowianie dominowali na boisku i pewnie wygrali 3:1 odnosząc 11 zwycięstwo w obecnym sezonie.

Przedświąteczna wygrana siatkarzy Forma AZS w 1 lidze śląskiej! 2

Forma AZS w 12 rozegranych spotkaniach ma na koncie 33 punkty i prowadzi w tabeli 1 ligi śląskiej.

Ze zwycięstwa w 1 lidze śląskiej w sobotę cieszyli się też siatkarze Hemarpol Norwid Częstochowa. Podopieczni trenera Radosława Panasa pokonali MKSR Pyskowice 3:0. Gospodarze z ostatnim w tabeli MKSR-em wygrali bez straty seta, ale mecz był zacięty. Hemarpol Norwid po 9 rozegranych meczach ma na koncie 20 punktów i zajmuje wysokie 3. miejsce.

Sobota nie była udana dla rezerw Eco-Team AZS Stoelzle II. Gracze trenowani przez Pawła Tomaszewskiego ulegli po zaciętym meczu wiceliderowi tabeli KS Rudziniec 1:3. Eco-Team po 11 meczach ma na koncie 15 punktów i jest na 6. pozycji.

Przedświąteczna wygrana siatkarzy Forma AZS w 1 lidze śląskiej! 8

Rafako Racibórz – Forma AZS Częstochowa 1:3 (25:22, 13:25, 22:25, 23:25)

Hemarpol Norwid Częstochowa MKSR Pyskowice 3:0 (27:25, 25:23, 25:20)

Eco-Team AZS Stoelzle II Częstochowa – KS Rudzieniec 1:3 (24:26, 15:25, 20:25, 23:25)