Food trucki na Placu 3 Maja

0
250

Najbliższy weekend upłynie w Radomsku pod znakiem food trucków. Przez dwa dnia na Placu 3 Maja w centrum miasta odbywać się będzie kolejna edycja imprezy pod nazwą “Przystanek Food Truck Radomsko JESIEŃ 2019”
Po raz piąty do Radomska ze swoimi specjałami zjadą restauracje na kółkach z całego kraju. Poza pysznym jedzeniem organizatorzy zapowiadają dodatkowe atrakcje — konkursy, pokazy i koncerty.
W trakcie festiwalu jedzenia, w sobotę i niedzielę, będzie można posmakować takich rarytasów, jak frytki belgijskie, pierożki Momo, zapiekanki, dania kuchni meksykańskiej, burgery amerykańskie, pulled pork, hot dogi, pizzę, a także sushi.

Food trucki na Placu 3 Maja 1


Imprezie towarzyszyć będzie muzyka prezentowana przez DJ-a oraz wykonywana na żywo przez twórców związanych z Radomskiem. W sobotę o godz. 17 i 19 wystąpi duet Karolina Kaleta & Marcin Staś, a w niedzielę o godz. 18 – LAZARUS. W programie znalazły się również m.in. Pierwsze Mistrzostwa Radomska w Jedzeniu Zapiekanek na Czas. Na dzieci czekać będą gry i zabawy zręcznościowe. Nie zabraknie także stoisk z tradycyjnymi i lokalnymi produktami. Pojawi się ponadto strefa chillout z leżakami, a festiwalowi towarzyszyć będą pokazy ratownictwa medycznego pod hasłem: „Czad i ogień — obudź czujność”.
Strażacy pokażą sprzęt gaśniczy, a także zaprezentują swoje przygotowanie bojowe. W związku z rozpoczynającym się sezonem grzewczym przypomną również o zasadach bezpieczeństwa. W konkursach strażackich do wygrania będą atestowane czujniki czadu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here