fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaPiosenka częstochowianki walczy w finale 14. Ogólnopolskiego Konkursu Twórców i Wykonawców "Piosenkarnia"

Piosenka częstochowianki walczy w finale 14. Ogólnopolskiego Konkursu Twórców i Wykonawców “Piosenkarnia”

“Przyjdzie czas, minie czas” to piosenka częstochowianki Zuzanna Iwańskiej. Można na nią głosować w finale 14. Ogólnopolskiego Konkursu Twórców i Wykonawców “Piosenkarnia”.

Fundacja Piosenkarnia Anny Treter propaguje polską piosenkę autorską, koronnym wydarzeniem w ramach tej działalności jest Festiwal Twórczości Korowód. Wydarzenie to odbywa się w Krakowie od 2008 r. Ma na celu prezentację i popularyzację dorobku artystycznego wybitnych polskich twórców, w szczególności pieśniarzy, kompozytorów, poetów, autorów tekstów oraz aktywizację i promocję młodzieży pasjonującej się muzyką i poezją.

W program – obok recitali czy koncertów monograficznych – wpisuje się również Ogólnopolski Konkurs Twórców i Wykonawców „Piosenkarnia”. Trwa właśnie finał czternastej edycji tego wydarzenia. Zakwalifikowano do niego dziesięciu wykonawców. Wśród nich jest częstochowianka Zuzanna Iwańska. Do “Piosenkarni” zgłosiła ona utwór “Przyjdzie czas, minie czas”. Jest autorką tekstu i muzyki, odpowiada za śpiew i grę na altówce.

-Przyjdzie Czas – piosenka (która być może kiedyś znajdzie się na płycie) z wideoklipem (który na pewno już zostanie w Internecie). Zapraszam do słuchania/oglądania. Piosenka powstała jakiś czas temu, a nagranie dźwięku i obrazu całkiem niedawno.Dziękuję wszystkim wymienionym i niewymienionym, cierpliwym i niecierpliwym, motywującym i powstrzymującym – opisuje utwór artystka.

Utwór trafił na kanał YouTube Iwańskiej. Nagrania dokonano w zi Home Studio, a za mix & mastering odpowiada Studio Radioaktywni – Adam Celiński. Klip stworzyło Studio 8. Za reżyserię, zdjęcia i montaż odpowiada Radosław Domański, a drugim reżyserem jest Mateusz Fryc. Szymon Domański odpowiadał również za zdjęcia i światło, a Dawid Domański – za grafikę.

Głosować na częstochowiankę i “Przyjdzie czas, minie czas” można wyłącznie do 15 listopada za pośrednictwem strony piosenkarnia.pl. O wygraną rywalizują m.in. Wieża Bajzel, Olek Talkowski, Ranko Ukulele i The Ears.

Zuzanna Suliga

Czytaj także: Fryderyki 2021. Jedna ze statuetek trafiła do zespołu Świetliki, który współtworzy częstochowianka

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -