fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaKultura i rozrywkaFestiwal Miłośników Koni i Muzyki „Z Kopyta” ...

Festiwal Miłośników Koni i Muzyki „Z Kopyta” W westernowym klimacie

Po raz piąty w Gniazdowie w gminie Koziegłowy odbędzie się Festiwal Miłośników Koni i Muzyki „Z Kopyta”. Kolejna edycja zorganizowana zostanie w stylu western. Na Jurze pojawią się więc szukający przygód kowboje, a być może także Indianie. Rozbrzmiewać będzie muzyka country, nie zabraknie oczywiście koni, bez których nikt nie wyobraża sobie Dzikiego Zachodu.

 Organizatorzy zapowiadają, że także ci, którzy nie przepadają za takimi klimatami znajdą coś dla siebie. Będą zawody dla biegaczy, konkurs na najlepsze kluski – kopytka, a także dużo, dużo różnorodnej muzyki.
Festiwal potrwa od 17 do 18 sierpnia. Wstęp na imprezę wolny.
W ramach tworzenia klimatu rodem z Dzikiego Zachodu, w tym roku na Festiwalu ”Z Kopyta” uruchomione zostanie Westernowe Miasteczko. W miasteczku przez dwa dni odbywać się będą różne konkurencje, w których mogą wziąć udział wszyscy chętni: strzelanie z łuku indiańskiego, karabinu i rewolweru, dojenie krowy, strzelanie z bicza, nauka kręcenia lassem, rzucanie tomahawkami. Zaplanowano także przejażdżki wozem farmerskim, przejażdżki konne i poszukiwanie złota. Miasteczko przyjmuje gości  w sobotę 17 sierpnia w godz.15-19 i w niedzielę 18 sierpnia w godz. 15-20.
Organizatorzy zapraszają ponadto do udziału w konkursie na strój w stylu Dzikiego Zachodu.
Regulamin konkursu: http://dk-kozieglowy.pl/…/Regulamin-str%C3%B3j-w-stylu-coun…
Karta zgłoszeń: http://dk-kozieglowy.pl/…/2…/07/Karta-zg%C5%82osze%C5%84.pdf.
Jak na westernowe klimaty przystało, nie może zabraknąć zabawy przy muzyce country. Jeśli o muzyce country mowa, wielu osobom przychodzi na myśl wokalista Tomasz Szwed. I słusznie. To jeden z najlepszych wykonawców tego rodzaju muzyki w naszym kraju. Tomasz Szwed zawita do Gniazdowa. Jego koncert odbędzie się w niedzielę, 18 sierpnia o godz. 18.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -