Fatalny mecz w wykonaniu koszykarzy AZS Częstochowa

Koszykarze AZS Częstochowa w sobotę rozegrali jedno z najsłabszych spotkań obecnego sezonu. Częstochowianie przegrali w Hali Polonia aż 55:131.

Spotkanie rozpoczęło się źle, bo gospodarze już w pierwszej kwarcie oddali inicjatywę gościom i przegrali 13:27. Koszykarze KK UR Bozza Kraków schodzili na przerwę prowadząc 61:28.

Koszykarze z Krakowa w trzeciej i czwartej kwarcie nadal powiększali swoją przewagę. Ostatecznie wygrali różnicą aż 76 punktami.

Częstochowscy trenerzy widząc niekorzystny obraz gry dali szansę pograć najmłodszym zawodnikom.

W drużynie AZS najwięcej punktów zdobył Kacper Hajduś.

AZS Częstochowa – KK UR Bozza Kraków 55:131 (13:27, 15:34, 13:36, 14:34)

AZS: K. Hajduś 10, D. Józefowski 9, D. Szulc 8, M. Dziewior 7, T. Nogalski 6, F. Sośniak 5, M. Majcherek 4, S. Spychała 2, W. Nogalski 2, M. Boruc 2, K. Pyrzyna 0, K. Ligęza 0.