fbpx
Strona głównaSportW piątek i w sobotę Exact Systems Norwid Częstochowa organizuje turniej z...

W piątek i w sobotę Exact Systems Norwid Częstochowa organizuje turniej z 3 drużynami z Plus Ligi. Biletów nie będzie można jednak kupić

MKS Będzin, GKS Katowice i Stal Nysa. To trzy drużyny z Plus Ligi, które zagrają w piątek i w sobotę w Częstochowie w turnieju organizowanym przez I-ligowy Exact Systems Częstochowa.

W najbliższy piątek, cztery zespoły stoczą walkę w dwóch półfinałach, których stawką będzie awans do ścisłego finału Turnieju o Puchar zielona-energia.com. Na inaugurację imprezy, w pierwszym pojedynku staną na przeciw siebie drużyny MKSu Będzin i Stali Nysa (początek spotkania – godzina 16:00). Tuż po zakończeniu tego widowiska na parkiet wybiegną gospodarze – Exact Systems Norwid Częstochowa, który sprawdzi swoje umiejętności na tle szóstej drużyny poprzedniego sezonu Plusligi – GKSu Katowice (początek spotkania 18:30). W sobotę przegrani rozegrają mecz o 3. miejsce (godzina 12:00), a imprezę zwieńczy wielki finał (godzina: 14:30).

“Turniej o Puchar zielona-energia.com będzie fantastyczną okazją do tego, by częstochowscy kibice znów, na nowo poczuli magię Ligi Mistrzów Świata i na własne oczy zobaczyli w przeciągu dwóch dni, aż trzy drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce! Nasza drużyna intensywnie przygotowuje się do startu rozgrywek Tauron 1.Ligi, a z kim, jak nie z rywalami z najwyższej półki sprawdzać swoje umiejętności i korygować własne błędy. Mamy nadzieję, iż będzie to prawdziwe święto dla naszych wiernych kibiców, którzy ostatnio nie mogli oglądać swoich ulubionych siatkarzy „na żywo” w hali IX LO.” – powiedział Marek Osuchowski – koordynator biura prasowego oraz mediów społecznościowych w Exact Systems Norwid Częstochowa.

W piątek i w sobotę Exact Systems Norwid Częstochowa organizuje turniej z 3 drużynami z Plus Ligi. Biletów nie będzie można jednak kupić 1

Przypomnijmy, iż to nie jedyna impreza siatkarska, którą organizował będzie nasz klub. Tydzień później odbędzie się bowiem II Memoriał im. Janusza Sikorskiego, w którym udział wezmą Reprezentacja Polski Juniorów, Mickiewicz Kluczbork oraz ZAKSA Strzelce Opolskie.

Biletów na turniej nie będzie jednak można kupić. Klub będzie rozdawał zaproszenia dla kibiców poprzez konkursy na swoich mediach społecznościowych.

Materiały prasowe

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here