fbpx
Strona głównaPolecaneExact Systems Norwid przegrał pierwszy mecz finałowy o awans do Plus Ligi

Exact Systems Norwid przegrał pierwszy mecz finałowy o awans do Plus Ligi

W pierwszym meczu finałowym Tauron 1 Ligi siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa przegrali w Będzinie z MKS-em 0:3. Drugie spotkanie finałowe odbędzie się w poniedziałek w Częstochowie.

Siatkarze Exact Systems Norwid w czwartek rozpoczęli finałową batalię o awans do Plus Ligi. W Będzinie rozegrali pierwszy mecz finałowy Tauron 1 Ligi z MKS-em. Gra się do trzech zwycięstw. Po pierwszym pojedynku prowadzą będzinianie 1:0, którzy pokonali Exact Systems Norwid 3:0.

Czwartkowy mecz nie wyszedł częstochowianom. Jedynie w pierwszym secie drużyna trenera Leszka Hudziaka nawiązała z gospodarzami wyrównaną walkę. W drugiej i trzeciej partii będzinianie byli poza zasięgiem…

Drugi mecz finałowy zaplanowany jest na najbliższy poniedziałek w Częstochowie. Początek o godz. 20:30. Kibice Exact Systems Norwid mają nadzieję, że częstochowianie wygrają w HSC i po dwóch meczach będzie remis 1:1.

AK, fot: AK

MKS Będzin – Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:21, 25:17, 25:18)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Kogut, Graham, Sobański, Sługocki, Popiela, Takahashi (libero) – Biliński, Borkowski, Schmidt, Gibek.

Exact Systems Norwid przegrał pierwszy mecz finałowy o awans do Plus Ligi 1
Exact Systems Norwid przegrał pierwszy mecz finałowy o awans do Plus Ligi 2
Exact Systems Norwid przegrał pierwszy mecz finałowy o awans do Plus Ligi 3
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV