fbpx

Exact Systems Hemarpol jedzie do Katowic po wygraną z GKS. Jest tęż prezent na Mikołaja…

Siatkarze Exact Systems Hemarpol Częstochowa w piątek zagrają w Katowicach z GKS-em, który w lidze nie wygrał jeszcze meczu. Częstochowianie jadą do Katowic po 3 zwycięstwo w sezonie w Plus Lidze…

Po 8 rozegranych kolejkach w Plus Lidze siatkarze Exact Systems Hemarpol mają na koncie 2 zwycięstwa i 6 porażek. Częstochowianie wygrali z Zaksą Kędzierzyn oraz ze Skra Bełchatów i mają już 6 punktów. W piątek częstochowianie zmierzą się w Katowicach z GKS-em. Katowiczanie jak na razie mają na koncie tylko 1 punkt. Bilans GKS-u to 0 zwycięstw i 8 porażek.

Dla jednych i drugich będzie to bardzo ważne spotkanie o przysłowiowe 6 punktów. Częstochowscy siatkarze mają teraz dwa mecze pod rząd z drużynami, które w Plus Lidze nie wygrały jeszcze meczu. W piątek w Katowicach z GKS-em i 7 grudnia w Częstochowie z Czarnymi Radom, którzy zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Jeśli podopieczni trenera Leszka Hudziaka odniosą w tych spotkaniach dwa zwycięstwa to ich sytuacja w tabeli na pewno się poprawi.

Będą to jednak dwa bardzo trudne mecze. Po pierwsze. To częstochowianie będą faworytami tych spotkań. Po drugie. Dla rywali są to mecze o życie i na pewno rzucą wszystko na szalę, aby wygrać z drużyną z Częstochowy…

Co ciekawe, działacze częstochowskiego klubu dla kibiców Exact Systems Hemarpol przygotowali prezent na Mikołaja. Na mecz 7 grudnia z Czarnymi Radom będzie wstęp wolny.

MR-K, fot: AK

Partnerami relacji są:

Nowa Deweloper (www.nowadeweloper.pl)

DMK Invest materiały budowlane Konopiska (www.dmkinvest.pl)

Exact Systems Hemarpol jedzie do Katowic po wygraną z GKS. Jest tęż prezent na Mikołaja... 2
Exact Systems Hemarpol jedzie do Katowic po wygraną z GKS. Jest tęż prezent na Mikołaja... 3
Exact Systems Hemarpol jedzie do Katowic po wygraną z GKS. Jest tęż prezent na Mikołaja... 4
Exact Systems Hemarpol jedzie do Katowic po wygraną z GKS. Jest tęż prezent na Mikołaja... 5
Exact Systems Hemarpol jedzie do Katowic po wygraną z GKS. Jest tęż prezent na Mikołaja... 6