fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportSiatkarze Exact Systems Norwid pokonali zespół z Plus Ligi i zagrają w...

Siatkarze Exact Systems Norwid pokonali zespół z Plus Ligi i zagrają w finale siatkarskiego turnieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

We wtorek w Częstochowie rozpoczął się dwudniowy ogólnopolski turniej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. 1-ligowy Exact Systems Norwid pokonał grający w Plus Lidze MKS Będzin w środę o godz. 17:30 zagra w wielkim finale z PGE-Skra Bełchatów!

Siatkarze Exact Systems Norwid pokonali zespół z Plus Ligi i zagrają w finale siatkarskiego turnieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego 1

W turnieju organizowany przez Exact Systems Norwid grają 3 drużyny z Plus Ligi: PGE Skra Bełchatów, Cerrad Enea Czarni Radom, MKS Będzin oraz 1-ligowy zespół z Częstochowy. W pierwszym półfinale częstochowscy siatkarze wyeliminowali z gry w finale MKS Będzin. Podopieczni trenera Piotra Lebiody choć przegrywali już 0:2 w setach to potrafili doprowadzić do tie-breaka. Gospodarze w decydującej piątej partii wygrali 15:11 i w środę o godz. 17:30 zmierzą się ze Skrą Bełchatów. Mecz Skry z Czarnymi Radom w ramach meczu Plus Ligi rozgrywany był w Bełchatowie (3:0 dla Skry), ale w środę drużyny zaprezentują się w Częstochowie.

W środę o godz. 15 w hali Norwida rozpocznie się mecz o 3. miejsce, w którym MKS Będzin zagra z Czarnymi Radom. O godz. 17:30 zaplanowano finał turnieju, w którym Exact Systems Norwid zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów.

Mecze odbywać się będą bez udziału publiczności.

Exact Systems Norwid Częstochowa – MKS Będzin 3:2 (19:25, 22:25, 25:20, 25:23, 15:11)

Foto: Gazeta Regionalna

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -