fbpx
Strona głównaSportExact Systems Norwid zorganizuje... 1. Siatkarski Turniej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego....

Exact Systems Norwid zorganizuje… 1. Siatkarski Turniej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Zagrają siatkarze z Plus Ligi: Skra, MKS Będzin i Czarni

Noworoczną niespodziankę dla swoich kibiców przygotowali działacze Exact Systems Norwida. 29 i 30 grudnia odbędzie się w Częstochowie… I Siatkarski Turniej im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Oprócz gospodarzy zagrają w nim trzy drużyny z Plus Ligi: PGE Skra Bełchatów, MKS Będzin i Cerrad Enea Czarni Radom.

I ligowy Exact Systems Norwid już w tym sezonie organizował turniej z udziałem drużyn z Plus Ligi, w którym zagrały: Stal Nysa, GKS Katowice i MKS Będzin. Teraz stawka będzie jeszcze silniejsza, bo zagra PGE Skra Bełchatów.

– Zapowiada się fajne granie – mówi dyrektor sportowy Exact Systems Norwida Radosław Panas. – W Częstochowie pojawią się trzy drużyny z Plus Ligi. My też jako pierwszoligowiec w tej stawce będziemy mogli zmierzyć się dwa razy z lepszymi rywalami. Mam nadzieję, że z tych spotkań wyniesiemy doświadczenie.

Turniej zaplanowano pod koniec 2020 roku, dokładnie 29 i 30 grudnia. 29 grudnia o godz. 17:30 w hali Norwida zagrają częstochowscy siatkarze z MKS-em Będzin. W tym samym dniu o godz. 20:30 w Bełchatowie PGE Skra zmierzy się Cerrad Enea Czarni Radom. Ten mecz odbędzie się w ramach rozgrywek Plus Ligi, ale zwycięzca zagra w niedzielę w finale I Siatkarskiego Turnieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Częstochowie ze zwycięzcą z meczu Exact Systems Norwid – MKS Będzin. Finał zaplanowano w hali Norwida w niedzielę 30 grudnia o godz. 17:30. Wcześniej, bo o godz. 15 przegrani z sobotnich półfinałów zmierzą się w meczu o 3. miejsce w turnieju.

Mecze odbywać się będą bez udziału publiczności, ale będzie je można zobaczyć w tv.

Exact Systems Norwid zorganizuje... 1. Siatkarski Turniej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Zagrają siatkarze z Plus Ligi: Skra, MKS Będzin i Czarni 1

Foto: Materiały prasowe klubu

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here