Pewna wygrana Exact Systems Norwida w Sulęcinie

W zaległym spotkaniu Tauron 1 ligi siatkarze Exact Systems Norwida pewnie wygrali w Sulęcinie z Olimpią 3:0!

Siatkarze Exact Systems Norwid w środę grali w Sulęcinie z Olimpią w zaległym meczu Tauron 1 Ligi. Podopieczni trenera Piotra Lebiody wygrali bez straty seta i zdobyli ważne 3 punkty.

Dwie pierwsze partię były wyrównane. Pierwszego seta częstochowianie wygrali do 22. W drugim secie walka była jeszcze bardziej zacięta i gospodarze zdobyli 23 „oczka”. W trzeciej partii przewaga gości była już bardzo wyraźna. Exact Systems Norwid zwyciężył 25:17 i cały mecz 3:0.

MVP spotkania został wybrany Damian Kogut.

W sobotę o godz. 17 Exact Systems Norwid zagra u siebie z KPS Siedlce. Z uwagi na „czerwoną strefę” spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

Olimpia Sulęcin – Exact Systems Norwid Częstochowa 0:3 (22:25, 23:25, 17:25)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Kogut, Mucha, Kryński, Szewczyk, Franczak, Wasilewski (libero) – Walczak, Demcio, Kopyść, Antosiewicz, Cieślik, Biliński, Usowicz.