fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaEmdekowy newsweek - wydanie świąteczne

Emdekowy newsweek – wydanie świąteczne

Nadchodzi najpiękniejszy w roku świąteczny czas. Chcemy Wam nasi drodzy Widzowie i Goście życzyć pięknych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Dziękując za wspólnie przeżyty kulturalny rok już teraz zapraszamy na kolejne spotkania z nami.

03.01.2019 godz. 18:00 Andre Rieu 2019 New Year’s Concert from Sydney – Pierwszy taki koncert w Lublińcu – retransmisja koncertu karnawałowego z Sydney Król Walca Andre Rieu na ekranie lublinieckiego kina! Będziemy mieli szansę podziwiać wirtuoza skrzypiec, który zaprezentuje wspaniały Koncert Noworoczny, nagrywany na żywo w Sydney w noc z 31 grudnia 2018 roku na 1 stycznia 2019 roku w kultowym Town Hall.

Bilety w cenie 25 zł normalny i 20 zł ulgowy do nabycia przez Internet na http://www.bilety.mdk.lubliniec.pl

9-10 i 14-15.01.2019 – wyjątkowe seanse w Kinie „Karolinka”

Wspierając twórców kina niezależnego mamy przyjemność zaprosić najmłodszych, ale nie tylko, widzów na filmy Piotra Matwiejczyka, twórcy wielu komedii, a także współtwórcę naszego sławnego filmu o MDK „Nie jeż się na kulturę”. Tym razem zaprezentujemy film „Nie taki znowu święty Mikołaj” dla najmłodszych widzów w wieku 3-10 lat w dniach 9-10 stycznia oraz drugi film twórcy: „Świrnięty Mikołaj” – dla trochę starszych dzieci w wieku 6-13 lat i te projekcje odbędą się 14 i 15 stycznia 2019 roku.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia przez Internet na http://www.bilety.mdk.lubliniec.pl

12.01.2019 godz. 17:00 – Koncert Noworoczny – „Johann Strauss Show” w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Filharmonii Chmielnickiej – Royal Strauss Orchestra

Wydarzenie, na którym warto być w Nowym Roku, to niewątpliwie Koncert Noworoczny, na który zaprasza mieszkańców Burmistrz Miasta Lublińca.

Gala „Johann Strauss Show” to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca – świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemanów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. W projekcie oprócz znakomitych solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, osławiona Royal Strauss Orchestra.

Bezpłatne wejściówki na to wspaniałe wydarzenie będzie można odebrać w kasie MDK w Lublińcu 7 stycznia 2019 od godz. 16.00.

24.01.2019 godz. 18:00 Koncert „Dzień Babci i Dziadka z telewizją TVS”

Realizowane w całej Polsce koncerty z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS to prawdziwe show. Na scenie spotykają się największe szlagierowe gwiazdy: Metrum Reni & Marco, Kola i Jula, Karpowicz Family, Sonitus, a imprezę prowadzą znane i lubiane twarze Telewizji TVS. Tym razem zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka!

Bilety w cenie 50 zł do nabycia przez Internet na http://www.bilety.mdk.lubliniec.pl

14.02.2019 godz. 18:00 spektakl – komedia „Być jak John L.” 

Wyjątkowe wydarzenie! Na deskach lublinieckiej sceny w komedii katowickiego teatru Old Timers Garage Agnieszka Raj-Kubat i Piotr Charczuk.

„Gdzieś w Polsce, w małym, spokojnym miasteczku życie płynie sennie i niespiesznie jak niegdyś rzeka Narewka w Puszczy Białowieskiej. Jednak już za chwilę, dla wielu jego mieszkańców rozpocznie się trudny i emocjonujący czas. Czas politycznych wyborów.

Czy Irena Kwaśna-Cytryna ponownie zostanie burmistrzem? Jak jej mąż Jan poradzi sobie z presją i segregacją śmieci? Czy John Lennon może zmienić oblicze polityki? Na te i wiele innych ważnych i poważnych pytań spróbujemy odpowiedzieć w trochę mniej poważnej, prawdziwie polskiej komedii „Być jak John L.”

Bilety w cenie 25 zł do nabycia przez Internet na http://www.bilety.mdk.lubliniec.pl

W tym roku zapraszamy jeszcze na świąteczne seanse filmowe!

Rozpoczniemy je wędrówką do krainy baśni, do której zaprasza nas jeden z najpiękniejszych obrazów kinowych tego roku „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”.

Tuż po nim pozycja obowiązkowa dla wielbicieli rocka – „Bohemian Rhapsody” – porywająca opowieść o wokaliście Freddie’em Mercurym i legendarnym zespole Queen.

Na zakończenie pełen emocji „The Quake. Trzęsienie ziemi” – film katastroficzny inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

W Nowym Roku lublinieckich kinomaniaków zapraszamy do zapoznania się z propozycjami przygotowanymi na najbliższe tygodnie przez Kino „Karolinka”! 

Szczególnie polecamy ogólnopolską premierę trzeciej części kultowej, polskiej komedii „Kogel Mogel”. Film w doborowej obsadzie – w roli niezapomnianego Piotrusia goszczący niedawno w MDK Maciej Zakościelny. Więcej informacji o seansach filmu „Miszmasz czyli kogel mogel 3” oraz innych pozycjach przyszłorocznego repertuaru już na naszej stronie: http://www.mdk.lubliniec.pl.

Pamiętajcie – bilety na seanse są świetnym pomysłem na prezent!

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here