Siatkarze Eco Team AZS wygrali we wtorek zaległy mecz 2 ligi z Politechniką

Gładkim zwycięstwem 3:0 siatkarzy Eco Team AZS Stoelzle zakończył się wtorkowym mecz 2 ligi z Politechniką Opole.

We wtorek w hali HSC przy ul. Żużlowej siatkarze Eco Team AZS Stoelzle odrabiali 2-ligowe zaległości. Podopieczni trenera Wojciecha Pudo, którzy mieli na koncie dwie wygrane i komplet 6 punktów podejmowali Politechnikę Opole, która w trzech spotkaniach wygrała tylko jednego… seta.

Na boisku też nie było za dużo walki. W pierwszym i drugim secie gospodarze wygrali do 16 i 18. W trzeciej partii było 25:21.

Mecz z Politechniką był doskonałą okazją do gry dla nominalnych rezerwowych czy też wyróżniających się juniorów.

Eco Team AZS Stoelzle Częstochowa – AZS Politechnika Opole 3:0 (25:16, 25:18, 25:21)