fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneDzisiaj wznowiono roboty na torowisku przy skrzyżowaniu ul. Dekabrystów i al. Amii...

Dzisiaj wznowiono roboty na torowisku przy skrzyżowaniu ul. Dekabrystów i al. Amii Krajowej w Częstochowie

Dzisiaj wznowiono roboty na torowisku przy skrzyżowaniu ul. Dekabrystów i al. Amii Krajowej w Częstochowie. Wjazd w Dekabrystów częściowo ograniczony.

Wykonujące modernizację torowiska w mieście konsorcjum NDI rozpoczyna kolejny etap przebudowy torów tramwajowego na wylocie ulicy Dekabrystów ze skrzyżowaniem z al. Armii Krajowej – zjazd ze skrzyżowania w kierunku: na wschód. Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Transportu, ten wlot w Dekabrystów będzie zamknięty dla ruchu przez trzy tygodnie. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami, a pasażerowie linii: 15, 22 i 24 z tym, że autobusy pojadą objazdami.

Jak informuje miejski przewoźnik, linia nr 15 będzie od dzisiaj w obu kierunkach kursować przez ulicę Kiedrzyńską (od ul. Dekabrystów do Promenady Niemena), następnie al. Armii Krajowej do skrzyżowania z Dekabrystów i dalej bez zmian. Na zmienionej trasie obowiązują wszystkie przystanki pośrednie: „Hala Polonia”, „Polskiego Czerwonego Krzyża”, „Promenada Niemena”, „Kurpińskiego” oraz „Kiedrzyńska”.

Linie nr 22 i 24 będą w obu kierunkach kursować wzdłuż torów tramwajowych (al. Armii Krajowej) pomiędzy ulicą Dekabrystów a Promenadą Niemena. Obowiązują przystanki pośrednie: „Hala Polonia”, „Polskiego Czerwonego Krzyża”, „Promenada Niemena”. Na czas objazdów przez ulicę Kiedrzyńską ma kursować jedynie linia nr 15.

Jak wyglądają wytyczone przez MZDiT objazdy, pokazuje mapka poniżej.

Dzisiaj wznowiono roboty na torowisku przy skrzyżowaniu ul. Dekabrystów i al. Amii Krajowej w Częstochowie 1

Zarząd dróg uprzedza, że w związku z rozpoczęciem remontu, należy liczyć się z dłuższym czasem oczekiwania na ulicy Dekabrystów przed skrzyżowaniem z al. Armii Krajowej od strony zachodniej i prosi kierowców i pasażerów komunikacji publicznej o wyrozumiałość. Zaleca również zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie dokonywanych zmian w organizacji ruchu.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -