fbpx
Strona głównaWiadomościDzień Otwarty Notariatu 2023. Zapytaj notariusza o zmiany w prawie spadkowym

Dzień Otwarty Notariatu 2023. Zapytaj notariusza o zmiany w prawie spadkowym

W sobotę, 18 listopada notariusze będą zdalnie, oraz w wybranych miejscach stacjonarnie, udzielać bezpłatnych porad i informacji. Dzień Otwarty Notariatu organizowany jest już po raz 14. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Porozmawiaj z notariuszem o zmianach w prawie spadkowym i ich skutkach”. Najbliższym punktem stacjonarnym dla częstochowian jest Urząd Miasta Katowice, przy ul. Młyńskiej.

Dzień Otwarty Notariatu to okazja do bezpłatnej konsultacji z notariuszem w zakresie zmian w prawie spadkowym. W ramach ogólnopolskiego 14. Dnia Otwartego Notariatu, 18 listopada w godzinach 10-16, w kilkunastu miastach w Polsce notariusze będą udzielali bezpłatnych informacji prawnych stacjonarnie, telefonicznie, na czacie i w trakcie streamingu na żywo.
Działania prowadzone przez Krajową Radę Notarialną, podczas Dni Otwartych Notariatu mają na celu edukowanie społeczeństwa w obszarach prawa, z którymi związana jest na co dzień praca notariuszy.


Tegoroczny temat przewodni „Porozmawiaj z notariuszem o zmianach w prawie spadkowym i ich skutkach” ma przybliżyć kwestie związane z dziedziczeniem i jego nieodłącznymi elementami w świetle najnowszych zmian w prawie spadkowym.
Najbliższym punktem stacjonarnym, w którym można porozmawiać z notariuszem jest Urząd Miasta Katowice, przy ul. Młyńskiej 2c (nr tel. 32 442 82 45).
Poza tym pytania notariuszom można zadawać już teraz na stronie internetowej organizatorów. Na odpowiedź trzeba poczekać do 18 listopada, gdzie na profilu na Facebooku Porozmawiaj z Notariuszem, będzie prowadzona transmisja na żywo.

Dzień Otwarty Notariatu 2023. Zapytaj notariusza o zmiany w prawie spadkowym 1

red., mat. UM Częstochowy

Czytaj także: Dwie koncepcje zmian na pl. Rady Europy. Opinie można przesyłać do 28 listopada!

Dzień Otwarty Notariatu 2023. Zapytaj notariusza o zmiany w prawie spadkowym 2
https://www.kotly-patrzyk.pl/
https://www.kotly-patrzyk.pl/oferta/pompy-ciepla/
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie

Popularne

- Advertisment -Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie