fbpx
Strona głównaKultura i rozrywka„Dynamic street” w Miejskiej Galerii Sztuki

„Dynamic street” w Miejskiej Galerii Sztuki

Miejska Galeria Sztuki zaprasza w najbliższy czwartek na otwarcie wystawy  „Dynamic street”. Na ekspozycji znajdą się zdjęcia autorstwa Marcina Laskowskiego.

Marcin Laskowski, rocznik 1976, to fotograf amator, pasjonat i, jak napisano w zaproszeniu na wydarzenie, obserwator i dokumentalista życia. Fotografią interesuje się od najmłodszych lat, ale dopiero od 2008 roku poświęca jej niemal każdą chwilę swojego życia.

– W fotografii nie jest najważniejszy dobry aparat, drogi obiektyw, czy dobre światło.. przede wszystkim trzeba mieć otwarte oczy, wrażliwe serca i piękną duszę – opowiada o swojej pasji.

Głównym nurtem jego twórczości jest fotografia uliczna. Zdjęcia publikował głównie na portalach fotograficznych i w mediach społecznościowych, z czasem zyskując coraz większą popularność. Wysoko oceniane i polecane były jego zdjęcia robione na krótkim czasie, zwłaszcza zdjęcia ludzi na rowerach. Ta specyficzna technika wykonania, czas ¼, została zdefiniowana jako autorski, oryginalny styl. Trochę dla żartu Marcin Laskowski nazwał go dynamik street, w odniesieniu do street-artu.

Otwarcie wystawy fotografii Marcina Laskowskiego w czwartek, 28 października, o godzinie 17.

(fot. MGS)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska