fbpx
Strona głównaBezpieczeństwoCzęstochowa: Dwaj 20-latkowie zatrzymani za 4 przestępstwa

Częstochowa: Dwaj 20-latkowie zatrzymani za 4 przestępstwa

Policjanci z Częstochowy dokonali zatrzymania w Śródmieściu dwóch dwudziestolatków. Kierujący nie posiadał prawa jazdy i miał przy sobie narkotyki, pasażer natomiast był poszukiwany. Ponadto, samochód nie miał przeglądu i OC.

Kryminalni zatrzymali do kontroli bmw, którym poruszało się 2 młodych mężczyzn. 20-letni kierujący był pobudzony i zachowywał się nerwowo, co wzbudziło przypuszczenie mundurowych, że może znajdować się pod wpływem środków odurzających – policjanci znaleźli przy nim działkę dilerską marihuany.

W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków mężczyźnie została też pobrana krew do badań laboratoryjnych. Ponadto, 20-latek nie posiadał uprawnień do kierowania, a pojazd, którym kierował nie posiadał ważnych badań technicznych ani obowiązkowego ubezpieczenia OC. Za posiadanie narkotyków grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Na fotelu pasażera siedział jego kolega – również 20-latek, który okazał się być osobą poszukiwaną przez częstochowski sąd za kradzież z włamaniem. W więzieniu spędzi najbliższe 1,5 roku.

LN/KMP Częstochowa

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV