fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportDrużyna AZS Częstochowa rośnie w siłę! II liga zapowiada się ciekawie

Drużyna AZS Częstochowa rośnie w siłę! II liga zapowiada się ciekawie

Siatkarze AZS Częstochowa w poprzednim sezonie wywalczyli awans do II ligi. Działacze budują ciekawy skład i codziennie przedstawiają nowych zawodników. A tych już w AZS-ie Częstochowa jest kilku…

Tak jak już informowaliśmy, nowym trenerem AZS Częstochowa będzie Rafał Legień. Do AZS-u Częstochowa przeszedł z II-ligowego Wie-Druk Będzin. Razem z nim z będzińskiego zespołu do AZS-u trafili też: rozgrywający Jakub Wierciński, środkowy Adam Woźnica i atakujący Jakub Aniołek. Do kadry AZS-u dołączył też Bartosz Konieczny z II ligowego WKS-u Wieluń oraz przyjmujący Dominik Miarka, który ma za sobą tak jak Konieczny i Woźnica I-ligowe doświadczenie. W środę AZS poinformował, że pozyskał młodego i utalentowanego Wojciecha Jagielskiego, który gra na pozycji atakującego.

– To nie wszystkie nasze transfery – mówi prezes AZS Częstochowa Adam Stępniak. – Wkrótce podamy kolejne nazwiska siatkarzy, którzy dołączą do naszego zespołu. I są to zawodnicy z dużym ligowym doświadczeniem, którzy mogą być siłą naszego zespołu.

AK

Foto: AK

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -