fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeDrugi dzień 26.Dni Częstochowy za nami. Wczoraj za pętla tramwajową na Północy,...

Drugi dzień 26.Dni Częstochowy za nami. Wczoraj za pętla tramwajową na Północy, zagrali m.in Urszula i Natalia Szroeder. Mimo zmiennej pogody publiczność dopisała.

 

W ramach cyklicznej imprezy „Lato na Maxxxa „ koncerty przyciągają tłumy fanów. Wczoraj nie było inaczej. Publiczność licznie stawiła się na wszystkie koncerty. Na początku zagrał Rudnik – reprezentant młodego pokolenia hip-hopu, jeden z założycieli zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście. Wczoraj prezentował utwory ze swojej solowej płyty. Następnie na scenie zagrała młoda gwiazda polskiej muzyki Natalia Szroeder. Jej piosenki wraz z nią śpiewali najwierniejsze fanki. Sama wokalistka zapewniała ze sceny, ze lubi wracać do Częstochowy bo czuje się tu jak u siebie. Przed ostatnim z zaplanowanych na ten dzień koncertów co prawda spadł deszcz jale tłum wiernych fanów Urszuli, która właśnie wchodziła na scenę nie dał się przegonić.

 

Na dzisiejszy dzień zaplanowano kolejna porcje kulturalnych wydarzeń. Targ staroci przy Wieluńskim rynku potrwa do godz. 15:00 a punktualnie o 16:00 możemy oglądać wernisaż 10. Międzynarodowego Biennale Miniatury w Ośrodku Promocji Kultury „Gaude Mater”, a także VIII rundę Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych .W Amfiteatrze przy Promenadzie Niemena i Okręgowe Dni Działkowca. Na scenie zobaczymy Dziecięco-Młodzieżową Rewię „Akcent”, poznamy laureatów konkursów na najładniejszy ogródek działkowy roku i najładniej ukwiecony balkon, a o godz. 20.00 wręczone zostaną Nagrody Miasta Częstochowy w Dziedzinie Kultury oraz wyróżnienie ,,Mecenas Kultury”.W Amfiteatrze Zagrają: Apress Band Częstochowa, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Częstochowa oraz Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej z zespołem Di Galitzyaner Klezmorim.

[post_gallery]

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -