fbpx
Strona głównaBiznesDowiedz się, jak podbijać zagraniczne rynki. Fundusz Górnośląski SA. pomoże

Dowiedz się, jak podbijać zagraniczne rynki. Fundusz Górnośląski SA. pomoże


Fundusz Górnośląski SA. zaprasza przedsiębiorców, którzy planują lub już prowadzą działalność eksportową na spotkanie w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Odbędzie się ono 13 lipca.


W trakcie spotkania przedsiębiorcy dowiedzą się jak przygotować firmę do eksportu, jakimi zasobami trzeba dysponować, żeby wejść na rynki zagraniczne, jaka wiedza na temat eksportu jest potrzebna, jakie są programy wsparcia eksportu oraz jak szukać partnerów zagranicznych. Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą eksperci podczas spotkania informacyjnego w Częstochowie, które odbędzie się już 13 lipca w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ulicy Wały Dwernickiego 117/121. W spotkaniu wezmą udział praktycy skutecznie wprowadzający małe i średnie firmy na rynki zagraniczne.


Jak wziąć udział w spotkaniu?

Aby zapisać się należy skorzystać z formularza zapisu: https://app.evenea.pl/event/spotkanie-ip2/

Spotkanie informacyjne „Jak zdobyć rynki zagraniczne” organizowane jest w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” realizowanego przez Województwo Śląskie oraz Fundusz Górnośląski S.A. współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego), oś priorytetowa: III. Konkurencyjność MŚP, działanie: 3.5 Umiędzynarodowienie gospodarki regionu, poddziałanie: 3.5.1. Promocja gospodarcza regionu.

Podczas spotkania organizatorzy zapewniają poczęstunek i materiały szkoleniowe.

(zdjęcie ilustracyjne pixabay.com)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -