fbpx

Dom poza domem

Na mapie Częstochowy pojawiło się niedawno nowe atrakcyjne miejsce z noclegami dla turystów, rodzin i biznesmenów. To elegancki aparthotel o nazwie “Nowa Kamienica” mieszczący się przy ul. Szymanowskiego 22 a – w podwórku głównego deptaka III al. NMP.
Jak zapewniają jego twórcy, “Nowa Kamienica” to coś więcej niż tradycyjny hotel. Z założenia ma to być miejsce, które podróżnym zastąpi dom w trakcie krótkich i dłuższych pobytów.

Dom poza domem 1
Dom poza domem 2
Dom poza domem 3
Dom poza domem 4
Dom poza domem 5
  • Na potrzeby hotelu przebudowaliśmy przedwojenną kamienicę – opowiada Inwestor. Budynek przeszedł kapitalny remont i został w znacznym stopniu zmieniony, tak że trudno w nim rozpoznać dawną kamienicę.
    Istotnie, budynek wygląda zupełnie inaczej, jest nowoczesny i znacznie większy niż pierwotnie. Dwukondygnacyjna stara kamienica, to obecnie czterokondygnacyjny gmach o wysokim standardzie odpowiadającym oczekiwaniom klientów. Przed budynkiem wybudowano zamykany, strzeżony parking, a w środku urządzono piękne w pełni wyposażone apartamenty. Zamontowano także windę.
  • “Nowa Kamienica” z założenia ma być alternatywą o podwyższonym standardzie dla tradycyjnych hoteli – opowiadają właściciele – W hotelach, nawet o najwyższym standardzie mamy zwykle pojedyncze pokoje z łazienkami. My oferujemy samodzielne apartamenty, w których obok wygodnych sypialni znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z salonem oraz prywatna łazienka.
    W apartamencie znajduje się wszytko, co może się przydać w trakcie dłuższego pobytu poza domem. Wyposażone są w lodówki, zmywarki, mikrofalówki, pralki, a także meble kuchenne wraz z naczyniami i garnkami do gotowania. “Nowa Kamienica” oferuje apartamenty dwu- cztero- i sześcioosobowe. Jak zapewniają właściciele hotelu, to idealne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi, ale także dla klientów biznesowych, którzy z racji charakteru swojej pracy dużo podróżują i są zmuszeni do spędzania poza domem sporo czasu. Jak twierdzą, ich apartamenty są dla takich osób namiastką domu.
  • W większości z nich znajdziemy balkony, w niektórych przytulne tarasy – opowiadają przedstawiciele “Nowej Kamienicy”. – Z pewnością goście będą u nas mieli większy komfort i wygodę niż w tradycyjnych hotelach, nawet tych najlepszych 4 i 5 gwiazdkowych. – – Niebawem zakończymy adaptację pomieszczeń sali śniadaniowej . Chociaż apartamenty tak wyposażone, że każdy z gości może sam sobie przyrządzać posiłki, chcemy zaproponować im także gotowe śniadania. Myślimy również o uruchomieniu sali konferencyjnej. Będzie tam można w przyszłości urządzać niewielkie spotkania biznesowe, a także rodzinne, na przykład bankiety z okazji komunii czy urodzin. W najbliższym czasie nawiążemy również współpracę z najlepszymi restauracjami znajdującymi się w ścisłym centrum naszego miasta, w których nasi Goście będą mogli cieszyć się wykwintnymi przysmakami, a do tego skorzystać z przyjemnego rabatu. Miejsce, w którym znajduje się hotel z pewnością będzie temu sprzyjać. Znajdujemy się bowiem w ścisłym centrum – najlepszym punkcie miasta, ale z daleka od zgiełku – dodają właściciele obiektu
- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here