fbpx
Strona głównaPolecaneDo 16 lutego przedłużono w Częstochowie termin przyjmowania zgłoszeń od osób, które...

Do 16 lutego przedłużono w Częstochowie termin przyjmowania zgłoszeń od osób, które chcą być rachmistrzami spisu powszechnego

Tydzień dłużej niż to początkowo planowano można zgłaszać chęć pracy przy tegorocznym Narodowym Spisie Powszechnym, który rusza 1 kwietnia. Praca rachmistrza jest płatna.

Przypominamy:

Aby pracować przy spisie narodowym trzeba mieć ukończone 18 lat, cieszyć się nieposzlakowaną opinią, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

W Częstochowie potrzebnych będzie w trakcie spisu 92 rachmistrzów.

Kandydaci mogą składać dokumenty osobiście w Urzędzie Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13 – przynieść wypełnioną deklarację ze sobą bądź wypełnić ją na miejscu. Można to zrobić w dostępnej w ramach obecnego reżimu sanitarnego strefie Urzędu – w załatwieniu tych formalności pomogą osoby odpowiedzialne w UM za przygotowanie do spisu. Dokumenty można też składać w punkcie kancelaryjnym UM przy ul. Waszyngtona 5, za pośrednictwem platformy ePUAP bądź pocztą.

Więcej informacji na temat spisu można uzyskać też w Gminnym Biurze Spisowym w Częstochowie pod nr tel. 34 3707 649 oraz 34 3707 679 albo pisząc na adres e-mail [email protected]

Narodowy Spis Powszechny potrwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 roku.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here