Dni Otwarte Skody

0
359

W Salonie Skody “Krotoski” mieszczącym się w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 74/76 od wczoraj trwają Dni Otwarte Skody. Połączono je z premierą najmłodszego “dziecka” Skody – suva Kamiq.

Dni Otwarte Skody 1


Od 2016 roku suvy stanowią ważny i dobrze sprzedający się segment samochodów marki Skoda. Po modelach Kodiaq i Karoq teraz przyszła pora na Kamiqa. To supermini suv, który wspaniale sprawdzi się w dynamicznej jeździe po mieście, jak i dalszych podróżach. Jak wygląda to auto można się przekonać na miejscu w salonie. Salon zaprasza na jazdy próbne dzisiaj do godziny 18. Jutro pracownicy firmy “Krotoski” czekać będą na klientów od godziny 10 do 16.

Dni Otwarte Skody 2


Premiera nowej marki Skody – modelu Kamiq, to jednak niejedyna atrakcja, jaką na swoje święto przygotował częstochowski salon. W programie znalazły się ciekawe konkursy z nagrodami, a także jazdy próbne wybranymi modelami. Do dyspozycji klientów są oczywiście handlowcy. Odpowiedzą wyczerpująco na wszelkie pytania dotyczące wszystkich modeli Skody dostępnych w salonie.

Dni Otwarte Skody 3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here