26-27 czerwca Dni Gminy Konopiska

0
439
plakat 2

W najbliższy weekend odbędą się Dni Gminy Konopiska. Na przybyłych gości będzie czekać moc atrakcji.

Jak co roku Gmina Konopiska obchodzi swoje dni. W tym roku przypadają one 26 i 27 czerwca i odbędą się nad zalewem Pająk, na Stadionie im. Ireny Szewińskiej. Tegoroczne obchody dodatkowo połączone są z tradycyjną Sobótką (Noc Kupały),  z okazji letniego przesilenia Słońca.

W tym roku podczas Dni Konopisk każdy znajdzie coś dla siebie. Będą występy artystyczne, tańce, śpiewy, dla miłośników piłki nożnej mecz o Mistrzostwo A Klasy, dla dzieci animacje, wesołe miasteczko, pokaz sztucznych ogni i wiele innych ciekawych rzeczy.

Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie discopolowa grupa muzyczna – Zespół CLASSIC, natomiast w niedzielny wieczór zabrzmi muzyka popowa, którą zapewni aktor i piosenkarz – Tomasz Karolak  oraz Zespół „Pączki w Tłuszczu”.

Dodatkowo w trakcie niedzielnej zabawy będzie prowadzona bezpłatna akcja szczepień przeciwko wirusowi COVID-19, jednodawkową szczepionką – Johnson&Johnson. Szczepienia przeprowadzone zostaną w wyznaczonym miejscu na terenie Stadionu Lekkoatletycznego im. Ireny Szewińskiej w godzinach od 15:00  do 18:00.

26-27 czerwca Dni Gminy Konopiska 1
fot. gov.pl

Chętne osoby na zaszczepienie się, w wieku od 18 do 70 lat proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem +48 511 400 494 (w następujących godzinach: poniedziałek, środa, czwartek 7:00-15:00, wtorek 7:00-17:00) do 24 czerwca, w celu przygotowania odpowiedniej liczby szczepionek.

plakat
fot. UG w Konopiskach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here