fbpx
Strona głównaPolecaneDefibrylator odnaleziony. Kolejna osoba zatrzymana

Defibrylator odnaleziony. Kolejna osoba zatrzymana

Policja odzyskała skradziony 3 listopada z centrum miasta defibrylator. Kolejna osoba zamieszana w tę kradzież została zatrzymana.

Częstochowska policja zatrzymała 26-letniego mężczyznę, który razem ze swoim o cztery lata młodszym kolegą skradł zamontowany na ścianie budynku firmy Exact Systems w Częstochowie defibrylator.

O sprawie pisaliśmy tutaj:

– Nagranie z monitoringu jednej z częstochowskich firm zarejestrowało grupę czterech osób, podchodzącą do budynku – przekazała podkomisarz Sabina Chyra-Giereś, rzeczniczka częstochowskiej policji. – Dwie z tych osób włamały się do kapsuły zabezpieczającej i zabrały Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny (AED). Już po 3 godzinach od zgłoszenia kradzieży kryminalni zatrzymali jednego ze sprawców, 22-letniego mieszkańca Częstochowy. Tego samego dnia ustalili również tożsamość drugiego – dodaje.

26-letni częstochowianin trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Kryminalni z komisariatu pierwszego w Częstochowie odzyskali również skradzione urządzenie.

Mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -