fbpx

Debesto. Ambasador polskich producentów okien na świecie

Firma Debesto pomogła już ponad 1.000 właścicielom firm budowlanych z całego świata rentownie sprowadzić okna z Polski. Dzięki temu zaoszczędzili oni średnio 40% w stosunku do cen na lokalnym rynku.

Debesto zleca rocznie produkcję aż 15.000 okien na 1.000 zamówieniach, u 38 zweryfikowanych producentów.Dzięki temu firma skutecznie, bezpiecznie i w terminie może zrealizować dany projekt. Wszystko od A do Z, minimalnym nakładem czasowym klienta.

– Bierzemy za to pełną odpowiedzialność, a Ty możesz przeznaczyć czas na rozwój biznesu – zapewniają przedstawiciele firmy.

Jak wygląda współpraca z Debesto? Zaczyna się od telefonu. Potem w trakcie bezpłatnej 45-minutowej wideo rozmowy konsultant biznesowy i technolog Debesto odpowiedzą na każde pytanie. Podczas drugiego spotkania wideo eksperci przedstawią rozwiązania, które przygotowali z myślą o konkretnych potrzebach klienta. Po potwierdzeniu zamówienia i płatności, pora na kontrolę przedprodukcyjną i zlecenie produkcji. Następnie już tylko wyznaczenie terminu i sama dostawa.

Oferta Debesto jest niezwykle bogata. W bazie produktów są okna: aluminiowe, PCV, drewniane, drewniano-aluminiowe i stalowe. Z myślą o firmach budowlanych przewidziano ponad 200 systemów. Z kolei dla generalnych wykonawców spółka zapewnia rentowny import drzwi i okien z Polski. Deweloperom zapewnia doradztwo w wyborze okien, drzwi, rolet i bram. Monterom Debesto gwarantuje więcej zleceń na montaż okien. Klienci indywidualni mogą zaś liczyć na łatwy i szybki wybór stolarki okiennej.

Firma dzieli się także z klientami swoją ogromną wiedzą branżową i bogatym doświadczeniem. Aby ułatwić właściwy i świadomy wybór odpowiednich produktów stworzono wygodne narzędzia porównujące ceny oraz rankingi czy konfiguratory online, gdzie w przystępny sposób można sprawdzić najpopularniejsze okna plastikowe w różnych grupach cenowych – ekonomicznej, energooszczędnej i premium lub porównać np. które okna trzyszybowe PCV są najtańsze, które najlepsze, a które wypadają najlepiej w zestawieniu jakość w stosunku do ceny.