fbpx

Na dobry początek roku ¬ zwycięstwo Magdaleny Mazur z Darsoft Running Team w 18. Śląskim Maratonie Noworocznym!

Ekipa Darsoft Running Team ma kolejny powód do dumy. Magda Mazur już w pierwszym dniu 2024 roku potwierdziła znakomitą formę i wolę zwycięstwa na niełatwej trasie. Nasza zawodniczka triumfowała w śląskim „Cyborgu” w kategorii kobiet na dystansie 42,195 km. Śląski Maraton Noworoczny zorganizowało Stowarzyszenie w Kręgu Natury.

Choć pogoda nie zachęcała do aktywności fizycznej, to na starcie zameldowało się ponad 700 biegaczy i kijkarzy. Rywalizacja rozpoczęła się w samo południe 1 stycznia i odbywała się na wymagającej trasie wytyczonej w Parku Śląskim. Dla biegaczy przygotowano dystans od 1 do 6 pętli po 7 km, zaś dla miłośników marszu z kijkami od 1 do 3 pętli po 7 km. W kategorii Open Kobiet Magda Mazur nie dała szansy swoim rywalkom. Zawodniczka Darsoft Running Team w znakomitym stylu przebiegła 6 pętli maratonu i fantastycznie rozpoczęła kolejny rok startów.

Na dobry początek roku ¬ zwycięstwo Magdaleny Mazur z Darsoft Running Team w 18. Śląskim Maratonie Noworocznym! 1

­ Pomimo wymagającej pogody, no i trasy samego biegu z mocnymi podbiegami w okolicach Planetarium Śląskiego start możemy uznać za udany ­ zapewnia Magda Mazur. ­ Szczególnie że, udało się zdobyć cudny medal „Cyborga”, który był jednym z powodów startu. Utrzymałam też tempo biegu, choć lekko przekalkulowane, bowiem trzeba było zweryfikować plany po „zapoznaniu” z trasą, zwłaszcza po pierwszym podbiegu pod Planetarium. Ważne też, że zdecydowałam się na ostatnie 6 kółko, co nie należało do łatwych decyzji, ale dzięki temu w gratisie otrzymałam statuetkę za 1 miejsce w kategorii kobiet na dystansie 42,2 km. A co najlepsze statuetka to duża wersja projektu medalu, który to zmotywował nas do startu, sama bym tego lepiej nie wymyśliła ­ dodaje zawodniczka Darsoft Running Team.

Na dobry początek roku ¬ zwycięstwo Magdaleny Mazur z Darsoft Running Team w 18. Śląskim Maratonie Noworocznym! 2

Śląski Maraton Noworoczny Cyborg zorganizowany został po raz 18. przez Stowarzyszenie w Kręgu Natury. To propozycja dla zwolenników zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu, a przy okazji promocja Parku Śląskiego oraz Stadionu Śląskiego jako miejsca otwartego dla biegaczy oraz chodziarzy Nordic Walking.

Na dobry początek roku ¬ zwycięstwo Magdaleny Mazur z Darsoft Running Team w 18. Śląskim Maratonie Noworocznym! 3

red., Magdalena Mazur

Czytaj także: Siatkarze Exact Systems Hemarpol wracają do gry w Plus Lidze. W środę mecz z Treflem Gdańsk

Na dobry początek roku ¬ zwycięstwo Magdaleny Mazur z Darsoft Running Team w 18. Śląskim Maratonie Noworocznym! 4
https://www.kotly-patrzyk.pl/
https://www.kotly-patrzyk.pl/oferta/pompy-ciepla/