fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowaCzęstochowskie Targi Pracy

Częstochowskie Targi Pracy

 

Jak zawsze Targi Pracy przyciągają tłumy poszukujących zatrudnienia. Zarówno takiego w pełnym wymiarze czasu, pracy dorywczej, w Polsce jak i za granicą. Powiatowy Urząd Pracy wychodzi na przeciw i po raz kolejny organizuje targi pracy.
25 października w sali wystawienniczej Środowiskowego Hufca Pracy w Częstochowie przy ulicy Tkackiej 5a odbędą się Targi Pracy.
Targi cieszą się nieustającym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców jak i odwiedzających. Stwarzają okazję do spotkania osób poszukujących pracy z firmami poszukującymi pracowników. W ramach Targów Pracy Pracodawcy prezentują swoją ofertę oraz aktualne wolne miejsca pracy, natomiast potencjalni pracownicy – kwalifikacje i możliwości. W ramach przedsięwzięcia można bardzo dobrze zorientować się jakiego rodzaju stanowiska oferują firmy, jakie mają wymagania względem kandydatów do pracy oraz jakie warunki pracy proponują.

Podczas targów będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy stałej, a także krótkoterminowej w kraju i zagranicą. Będą prezentować się także szkoły dla dorosłych. Zaplanowano porady z zakresu doradztwa zawodowego, zakładania własnej działalności gospodarczej oraz pozyskiwania funduszy unijnych.
Organizatorem targów są Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie.

Targi będą odbywać się w godz. 10-13.

 

źródło: PUP Częstochowa

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here