fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneCzęstochowska policja zatrzymała dwóch kolejnych przestępców poszukiwanych listami gończymi i Europejskim Nakazem...

Częstochowska policja zatrzymała dwóch kolejnych przestępców poszukiwanych listami gończymi i Europejskim Nakazem Aresztowania

Częstochowska policja zatrzymała dwóch kolejnych przestępców poszukiwanych listami gończymi i Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyźni trafili za kratki.

Obaj zostali zatrzymani tego samego dnia. Jeden z nich, to 61-latek poszukiwany aż 3 listami gończymi oraz Europejskim Nakazem Aresztowania. Został zatrzymany w mieszkaniu, w którym przebywał. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Częstochowie, gdy usłyszał pukanie do drzwi, schował się przed policjantami w łazience. Jak się okazało, była to kiepska kryjówka, bo został szybko odkryty i zatrzymany przez funkcjonariuszy.Teraz spędzi prawie 2,5 roku w zakładzie karnym.


Z danych, jakimi dysponuje KMP w Częstochowie wynika, że od początku roku częstochowscy policjanci zatrzymali 1190 osób poszukiwanych, z czego 155 ściganych listami gończymi zostało schwytanych przez kryminalnych z częstochowskiej komendy.


Policja przypomina, że osoby poszukiwane, to często bardzo groźni i niebezpieczni przestępcy. Są ścigani na przykład za zabójstwa, zgwałcenia, oszustwa czy rozboje. Czasami latami ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości by uniknąć kary za popełnione czyny.


Policjanci apelują, abyśmy widząc takie osoby szybko, ale w dyskretny sposób zawiadomili policję, podając, o ile to możliwe, jak najwięcej szczegółów dotyczących ubioru poszukiwanego oraz czasu i miejsca, w którym ostatni raz był widziany.

Wykaz aktualnie poszukiwanych osób znaleźć można na stronie:

https://poszukiwani.policja.pl/


WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -