fbpx
Strona głównaSportCzęstochowscy juniorzy Hemarpol Norwid i Eco-Team AZS Stoelzle są już w turniejach...

Częstochowscy juniorzy Hemarpol Norwid i Eco-Team AZS Stoelzle są już w turniejach półfinałowych mistrzostw Polski w siatkówce

Z bardzo dobrej strony spisały się drużyny juniorskie z Częstochowy podczas turniejów ćwierćfinałowych mistrzostw Polski w siatkówce. Siatkarze Hemarpol Norwid Częstochowa i Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa awansowali do turniejów finałowych i mają szansę na medale mistrzostw Polski.

Siatkarze Eco-Team AZS Stoelzle awans do turnieju półfinałowego wywalczyli w Warszawie. W grupie pokonali Wybickiego Kielce i Stoczniowiec Gdańsk po 3:0. W kolejnych spotkaniach przegrali z MOS Wola Warszawa i pokonali Wifamę Łódź 3:0. To sprawiło, że częstochowianie znaleźli się w stawce dwóch zespołów razem z MOS Wola Warszawa, które awansowały do turnieju półfinałowego.

Juniorzy Hemarpol Norwid Częstochowa w turnieju ćwierćfinałowym walczyli w Rzeszowie. W grupie odnotowali zwycięstwo i porażkę. Wygrali z Serbinów Biała Podlaska i ulegli AKS-owi V LO Rzeszów 1:3. Hemarpol Norwid wygrał jednak dwa kolejne spotkania: z UKS Zielona Góra 3:1 i SPS Volley Ostrołęka 3:1. Trzy wygrane w turnieju dały częstochowskim juniorom awans do turnieju półfinałowego mistrzostw Polski.

AK, foto: fb Norwid Częstochowa

Częstochowscy juniorzy Hemarpol Norwid i Eco-Team AZS Stoelzle są już w turniejach półfinałowych mistrzostw Polski w siatkówce 1
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -