fbpx
Strona głównaSportSiatkówkaSiatkarki KS Częstochowianki wracają do ligowych rozgrywek

Siatkarki KS Częstochowianki wracają do ligowych rozgrywek

Siatkarki Częstochowianki w sobotę o godz. 16 podejmują w meczu 1 ligi San Pajda Jarosław. Czy częstochowianki od zwycięstwa rozpoczną nowy 2021 rok?

Siatkarki KS Częstochowianki po przerwie noworocznej wracają do rozgrywek w 1 lidze. W sobotę w HSC o godz. 16 (mecz bez udziału publiczności) podejmować będą silną drużynę San Pajda Jarosław. Rywalki w 10 meczach wywalczyły 18 punktów i zajmują 6. miejsce w tabeli.

Częstochowskie siatkarki muszą zmobilizować się i powalczyć o zwycięstwo, bo punkty częstochowskiej drużynie są bardzo potrzebne. Po ostatnich niepowodzeniach Częstochowianka po 11 meczach ma tylko 13 punktów i sklasyfikowana jest na 11. pozycji. Dorobek częstochowskich siatkarek to 13 punktów.

Częstochowski klub na sam koniec grudnia zorganizował ogólnopolski turniej, w którym zagrały dwie drużyny z Tauron Ligi (Volley Wrocław i Joker Świecie) oraz dwa zespoły z 1 ligi: Asotra Płomień Sosnowiec i Częstochowianka. Podopieczne trenera Andrzeja Stelmach przegrały półfinał z Jokerem Świecie i wygrały mecz o 3. miejsce w Płomieniem Sosnowiec. Te dwa mecze towarzyskie były doskonałą okazją do podtrzymania formy i sprawdzenia się na tle mocniejszych drużyn.

Kibice Częstochowianki liczą, że siatkarki od zwycięstwa rozpoczną nowy 2021 rok.

Siatkarki KS Częstochowianki wracają do ligowych rozgrywek 5

Foto: Gazeta Regionalna

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here