Częstochowa. Inwestycja w sercu miasta

0
368

W centrum miasta przy zbiegu Alei Wolności z ulicą Jana III Sobieskiego powstaje nowoczesny budynek, który łączy ze sobą lokale mieszkalne oraz część usługowo-handlową.

Inwestorem jest firma KERMAX , która na swoim koncie ma już kilkanaście budynków w całej Polsce. Inwestor gwarantuje stałą cenę, zapewniając przy tym wysoką jakość wykonania i wykończenia. Wszystko to z uwagi na prestiżowe miejsce położenia.

Częstochowa. Inwestycja w sercu miasta 1
Wizualizacja budynku przy zbiegu Alei Wolności z ul. Jana III Sobieskiego.
materiały firmy KERMAX

Wysokie standardy

Cztery kondygnacje przeznaczone zostały pod mieszkania. Rozplanowano je w kameralny sposób umieszczając po cztery mieszkania na jednym piętrze. Cały budynek oferuje 16 lokali o różnym metrażu oraz ilości pokoi. W związku z dużym zainteresowaniem lokalami inwestycyjnymi, inwestor zdecydował się na przerobienie pionów wentylacyjnych, które umożliwiają ewentualny podział lokalu mieszkalnego na dwa mniejsze. Ważne jest jednak, że nabywca kupuje jeden lokal mieszkalny o pow. ok.80 m², w którym może dokonać samodzielnego podziału mieszkania na mniejsze o powierzchni 40 m² każdy. Mieszkania są przestronne, ustawne, łatwe w aranżacji a inwestor zapewnia wysoki standard wykończenia.
Budynek wyposażony jest w windę, zapewniając mieszkańcom codzienną wygodę. Klatki schodowe zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Teren, na którym znajduje się budynek jest monitorowany a na posesji znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców. Dostępne są także komórki lokatorskie.

Częstochowa. Inwestycja w sercu miasta 2
Widok na tył budynku.
materiały firmy KERMAX

Lokalizacja ma znaczenie

Ogromną zaletą inwestycji jest lokalizacja. W niedalekiej odległości znajduje się Promenada Śródmiejska, która w założeniu ma być jednym z głównych terenów zielonych i wypoczynkowych w mieście. Ponadto w pobliżu inwestycji znajdują się sklepy, kawiarnie, ośrodki sportowe, przychodnia, gabinety specjalistyczne, dworzec autobusowy i kolejowy a także linia tramwajowa. Prace prowadzone w Częstochowie w niedługim czasie zapewnią lepszą infrastrukturę drogową, budynki zyskają nowy wygląd co z pewnością wpłynie na jakość życia w centrum miasta.

Prace budowlane rozpoczęły się w maju ubiegłego roku. Termin oddania mieszkań planowany jest na ostatni kwartał 2019 roku.

Paulina Stasiak-Balas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here