fbpx

Czas na kominki gazowe

Firma Defro Home weszła w ten rok z nową ofertą dla miłośników kominków. Dla swoich klientów zaprojektowała całą serię kominków gazowy pod nazwą Vital. Składają się na nią bezpieczne, nowoczesne i ekologiczne urządzenia z piękną ekspozycją ognia.


Seria Vital obejmuje dwanaście modeli gazowych palenisk o mocy 6 kW w dwóch wysokościach, w wersjach: płaskiej, narożnej oraz trójstronnej.
Paleniska te są dostosowane do nowoczesnego budownictwa. Zostały tak zaprojektowane, aby zajmować mniej miejsca i były łatwiejsze w zaaranżowaniu.
Urządzenia gazowe sterowane za pomocą pilota, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, a jednocześnie chcą się cieszyć widokiem ognia w kominku w swoim salonie.
Projektując nowe urządzenia, firma postawiła na połączenie dobrej techniki i atrakcyjnej wizji ognia w rozsądnej cenie. Płomień w tych urządzeniach bardzo przypomina prawdziwy ogień. Jak to osiągnięto?
– To był wymagający proces – przekazała firma Defro Home. – Autorski, kaskadowy palnik sprawia, że ogień jest łudząco podobny do pierwotnego płomienia. Na specjalne zamówienia wykonano dla nas ceramiczne polana zgodnie z naszymi wzorami. Ich ułożenie w palenisku też nie jest przypadkowe, tylko opracowane przez naszych specjalistów. Te zabiegi były niezbędne, by płomień wyglądał jak najbardziej naturalnie.

Właśnie wygląd płomienia w kominku gazowym jest jednym z elementów, który można dopasować do oczekiwań klienta. Urządzenia te mogą być jak większość produktów firmy, spersonalizowane. W zależności od potrzeb klienta już na etapie zamówienia może on wybrać rodzaj paleniska oraz to, czy będzie ono zasilane gazem z sieci, czy też z butli.
Bezpieczeństwo i komfort użytkowania to kolejne ważne elementy brane pod uwagę przez projektantów kominków gazowych.
– Zdecydowanie zależało nam na bezpieczeństwie i komforcie użytkowania – mówią reprezentanci firmy. – Wiele godzin spędziliśmy w laboratorium, gdzie szczegółowo badaliśmy parametry techniczne i wizualne. Dlatego jesteśmy pewni, że nasze urządzenia mają wszelkie walory użytkowe nie tylko dla klienta, ale także dla wykonawcy i serwisanta. Przykładem może być masywna i wykonana ze stali rama, która ułatwia wykonanie zabudowy, czy sprytny, szybki i prosty system demontażu szyby bez używania narzędzi, co usprawni wszelkie przeglądy lub serwisy.
Defro Home proponuje klientowi bogatą gamę produktów oraz serwis. Pracownicy serwisu są doskonale przeszkoleni, mobilni, a kontakt z nimi jest ułatwiony dzięki specjalnej infolinii.

Gazowe kominki firmy Defro można nabyć w firmie HEATHOME, Częstochowa, ul. Kisielewskiego 18/28.