Coś się zacięło… Trzecia porażka Skry z rzędu

Piłkarze Skry Częstochowa przegrali w sobotę na stadionie przy Loretańskiej z Hutnikiem Kraków 0:1.

Ostatnie mecze nie są udane w wykonaniu piłkarzy Skry. Częstochowianie mieli bardzo dobry początek 2021 roku i wygrywali mecz za meczem. Teraz piłkarzy dopadł mały kryzys. Częstochowianie w ciągu tygodnia przegrali trzeci mecz z rzędu. Tym razem z walczącym o utrzymanie Hutnikiem Kraków. Patrząc na tabelę to porażka 5. Skry z 15. Hutnikiem jest małą niespodzianką…

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Goście zwycięskiego gola zdobyli w 65. minucie. Abdallah Hafez trafił celnie do bramki Skry.

Częstochowianie mogli wyrównać w 81. minucie. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak najlepszy strzelec Skry i król najskuteczniejszy snajper 2 ligi Kamil Wojtyra…

Skra po 27 meczach ma na koncie 45 punktów i zajmuje 5. miejsce w tabeli 2 ligi.

Skra Częstochowa – Hutnik Kraków 0:1 (0:0)