Cegiełka na Częstochowski Teatr

0
419

Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie zaprasza do zakupu cegiełki na wirtualny spektakl.

W okresie pandemii Teatr im. Adama Mickiewicza wprowadził bilet – cegiełkę w ramach akcji „Zapełnij widownię, wspomóż teatr”. Akcja została wprowadzona w odpowiedzi na pytania wszystkich chcących wesprzeć miejską scenę.

Pomóc można w bardzo prosty sposób, wystarczy kupić cegiełkę za 30 zł i „zasiąść” na wirtualnej widowni. Taka cegiełka realnie i wymiernie wesprze przyszłe działania częstochowskiego Teatru w nowym sezonie artystycznym.

Zasady akcji „Zapełnij widownię, wspomóż teatr”:

  • bilet cegiełka będzie wykorzystany jedynie na działania zgodne z celami statutowymi Teatru;
  • płatność jednorazowa umożliwia przekazanie jednorazowej kwoty pieniężnej na rzecz Teatru.

Cegiełki można kupować online.

Szczegółowych informacji na temat akcji udziela Dział Promocji i Sprzedaży Teatru pod nr tel. (34) 372 33 27 (47, 57)  oraz kasa pod nr tel. (34) 372 33 06.

Informacja dla zainteresowanych – wrześniowy repertuar pojawi się niebawem na stronie Teatru im. Adama Mickiewicza, ale już teraz wiadomo, że 5 września br. na miejskiej scenie odbędzie się premiera „Fałszu” holenderskiej dramatopisarki Lot Vekemans w reż. André Hübner-Ochodlo.

„Fałsz” – dramat opowiadający losy dwóch sióstr, które siedzą w policyjnej celi. Siostry są oskarżone o spowodowanie wypadku śmiertelnego drogowego i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Foto. z prób: Piotr Dłubak

[post_gallery]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here